ondra07

Jste tady?

Docela by mě zajímalo, jestli tu jsou i nějací Opaváci. :)
Je to celkem škoda, že si nemůžeme do profilu napsat, odkuď jsme nebo kolik nám je let..apod. :) Nevím, jak Vás, ale mě takové věci docela zajímají. A ještě jedna otázka: nevíte kolik je tady cca zaregistrovaných lidí? …

Vím, že to jsou divné otázky,ale mě to prostě zajímá. :)

Nejlepší odpověď
led

Ondra07,
2 – napísať osobné údaje do profilu do kolonky o mně možno miesto opísaných textov. Je to vaša vec, koľko o sebe prezradíte.
3 – Počet registrovaných užívateľov stači kliknúť „Zobrazit celkový žebříček“ a dole vám výjde „Nalezeno 12926 záznamů na 862 stránkách“.

Netreba byť pohodlný, treba si trošku aj ponamáhať šedú kôru mozgovú.

Malá poznámočka na záver, toto nie je stránka na pokec a zábavu

Další odpovědi
Alča M.♥

Já bydlím v Opavě-Předměstí

anonym

Ondro, do profilu si můžete napsat cokoliv. Po svých zkušenostech bych Vám to ale moc neradila. Nevyzrazujte na sebe zbytečně moc informací. Nikdy netušíte, komu se zde stanete trnem v oku.
Místo Vašeho pobytu zřejmě nebude problémem a věk bych si asi také riskla. Záleží na Vás.
Já opatrná nebyla a potom jsem se nestačila divit, co tady některé účastnice zajímá nejvíc.
Jen si nemyslím, že Vaše otevřenost v tomto směru něčemu pomůže. U ostatních účastníků tuhle informaci nejspíš stejně nenajdete.
V Opavě mám kamarádku. Je to moc hezké město.

anonym

led ti poradila a hlavně zdůraznila, že si stále mnoho lidí plete s chatem.
Jinak za 2,5 roku tu bylo nesčetně anket a mezi nimi i kdo kde bydlí atd.
Takže přidám k led ještě jednu praktickou radu: napřed si prolistuj už zodpovězená témata a teprve pak se můžeš pídit. Ale vždy raději nějak univerzálně i pro ostatní uživatele, ne jen ve vlastní osobní prospěch.
Ad ocko – kdo se pohybuje na netu už cca desetiletí, dávno ví, že je záhodno vyjevovat osobní informace nadmíru opatrně a spíše skoupě. Jen trochu otevřenější můžeš být do profilu nebo na adresný mail, rozhodně ne na takhle různorodém a nevyzpytatelném fóru (už tu byla řeč, že je registrovaných 12 a půl tisíce, to je okresní město se všemi rozličnými vzorky sociálních vrstev).