dudu

Jste šťastnými majiteli lodžií?

Pokud ano, pak k čemu je kromě sušení prádla využíváte. Vlastníte jen skládku přebytečných věcí nebo zde opečováváte zahrádku se zeleninou a bylinkami? Co Vám můžeme závidět?
Měl jsem v úmyslu se poučit a motivovat, ne narazit na paka.

Nejlepší odpověď
anonym

Viděl jsem, že tam lidi parkujou kola, takže je to asi bezpečnější, než v garáži kde to může někdo štípnout.

Další odpovědi
Emefej

Ne, ale jsem šťastným majitelem verandy.

ivzez

Lodžii jsem měla skoro 20 let, měla jsem tam květiny
a používala jsem ji k posezení s knihou a kávou apod.

Prádlo jsem sušila v koupelně a v sušárně.

Dost bych o lodžii nebo balkón stála, od jara do podzimu bych si ji/jej „užívala“. Teď sice mám celé dny všechny okna dokořán, ale není to „ono“.

zjentek

Nesmyslná otázka. Aby se vědělo, co máte možnost závidět, nejdříve je nutný znát, co se dá závidět vám.

Drap

Nejsem a jsem tomu rád

zjentek

Dudu tebe paka nemotivují? ;) ;p ;o

dudu

Ne, na jejich adresu mám tendenci se trpce smát nebo hořce plakat.

zjentek

No vidíš, takže jsi šťastným majitelem hořkého pláče. Ten sic nemá takové využití jako lodžie, ale kolikrát je i s ním dost práce ;)