Ajeto

Jste šťastní?

Nejlepší odpověď
led

Ano. Šťastný je každý, kto myslí pozitívne

Další odpovědi
BEAES

Mohu si dovolit tvrdit, že jsem šťastná, protože mám zdravé a hodné děti, milujícího partnera, dobré zdraví, kde bydlet, stálý příjem, mnoho přátel a jednu nejlepší kamarádku-vrbu. Nemohu si stěžovat.

Jahoda

Ano. Je ale pravda, že máme někdy problémy – úřady apod. Ale to jsou ty, které má snad většina občanů 🙂 V rodinném životě, práci apod. šťastná opravdu jsem. Ve zdraví by to mohlo být o něco lepší… Sice na tom nejsem nejhůř, ale i tak by se něco zlepšit mohlo 😉

ReHu

Jasně že jo. Ty ne?
Pokud někdo není, otázka by měla spíš znít, co pro kdo dělá, aby šťastný byl, protože skuhrání moc nepomůže.

panenka

Ano jsem štastná