Tara48

Jste spokojený(á) se svým životem?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
ReHu

někdy

POŘÁD – to tu chybí. Někdo s depkou by podobné dotazy ani neměl pokládat.

Další odpovědi
aramah

někdy

Ano jsem hodně spokojena a stále, nikdy bych nvěřila že příjdu o pár přátel jen proto že si nestěžuji.Nebaví mě poslouchat jak všechno stojí za h…o.Neříkam že si většina lidí za to může sama ale ruku na srdce, jak to vlastně je?

rosinka

někdy

Chybí mi tady „stále“. Jsem se svým osudem – životem spokojená.

briketka10

někdy

ano jsem, mám sestru moc mi pomáhá a kamarádky..
každý den beru, jako by byl ten poslední..

tuCZek

Vůbec

Nikdy,ale hlavu si z toho nedělám.
„no přece se neoběsím :)“,to by mohlo někomu udělat radost a takovým to přece nedopřeju.

lexx

Vůbec

Nejsem, permanentně 15 let (!) co mě poprvé vyšoupli z práce. Krátkodobé brigády za řeč nestojí, za šaška je člověk leda. Beznaděj.

MILAN1961

Vůbec

jak v této době normální člověk může být spokojený

aramah

Milan1961 tak asi nejsem normální ale fakt se mám ok :D