SajmonModer

Jste spokojeni v ČR?

Žije se Vám tady dobře?
Doplňuji:
Já bych chtěl žít někde, kde je klid, kde se nic neřeší, lidi jsou na sebe hodní, mají se rádí a navzájem si pomáhají, nejsou závistiví a peněz mají všichni dost.

Nejlepší odpověď
kropitko

V poslední době tp stojí za prd,,,takže manžel se chce odstěhovat,,,jen řešíme menší problém,,chce na Floridu,,no já jsem klasický okolokomíňák,,tak nevím jak tam dostane mě,,,

Další odpovědi
dědapetr

nic moc, ale emigrovat nechci už mám vysoký věk.A jak ty.

sejtanka

Si nevybereš,v každém státě jsou klady a zápory…jsem ráda,že žiju tady

hanulka11

Já bych už nyní neměnila. Ono se to člověku zdá , že je jinde líp. No ale taky by se k tomu museli dopracovat a věř ,že všude se něco řeší.
Takže sis vysnil takovou nějakou zemi..... pohádkovou, no ale nic není zadarmo-musíš proto něco udělat a zasloužit si to .

Kerynka

myslím že si enmáme na co stěžovat ej lepší bydlet v Čr než v izraelu ! já osobně bych si vybrala místo an bydlení new york

Salvaje

Spokojená tu nejsem, ale chvilku jsem žila na Kypru, a jsem ráda, že jsem tady…