autacek

Jste spokojeni s nařízením vlády, že mnohé OSVČ budou mít náhradu vyšší, než činí mnohým starobní důchod?

Nejlepší odpověď
Edison

A pak ještě nezapoměň napsat otázku na nevraživost vůči OSVČ (nebo vládě, nebo vůči komukoli jinýmu). Podívej se, co děláš.

Další odpovědi
Pepa25

To se nedá srovnávat. Důchodcům se platí pořád, bez jakýchkoliv podmínek. Tady to bude jednorázové, určitě omezené řadou podmínek a navíc vyvolané faktickým zákazem podnikání …

dudu

S tím důchodem mě to také napadlo, nu což, přej a bude ti přáno. Faktem je, že třeba takový holič nemůže pracovat ani v salonu ani z domova.
Na adresu politiků jsem kdesi zaznamenal názor, že např. poslanci by se načas mohli zříci svého platu. Také se vám to zamlouvá?

elkon

Další závistivec. Avšak je to dočasné řešení.

Mc Merkurion

… a kdopak tady neustále psal o tom, jak chudáci OSVČ jsou na tom špatně a jak na ně vláda kašle ???

Pepa25

OSVČ na tom jsou špatně, A PROTO vláda přijala toto opatření. Tomu se říká logická implikace.

Mc Merkurion

… po čtrnácti dnech jsou všichni na pokraji krachu se mi snažíš namluvit ???

Ametyst

Mc Merkurion: Herci určitě. 🙂

Mc Merkurion

… no, měli bychom se asi ně složit, voni komedianti vždycky kočovali a byli odkázáni na milodary ostatních …

autacek

@Mc Merkurion Kdo v životě nepodnikal to nemůže nikdy pochopit. Ty rezervy co jspu třeba nejspu jen na základní životní potřeby jako u zaméstnanců, ale existují i nějaké fixní výdaje, které jsou, i když se utlumí činnost. A ty usmolených 15 tis na měsíc opravdu nepokryje.

Mc Merkurion

… kdybys podnikal, nepsal bys blbost, hlavně bys na to neměl čas …

Edison

Opět vytrháváš věci z kontextu… Nejde o jediný program jak je udržet. A není ani poslední.

Jenže ty si prostě nemůžeš odpustit plivat na všechno a všechny kolem…