Jste spise extroverti , nebo introverti ? -iv-

Nejlepší odpověď
arygnoc

extrovertní introvert.

Další odpovědi
dědapetr

Ani nevím možná tak i onak,sám to neposoudím.

tom004

Jsem,vždy,a všude,v pohodě­.Tedy,alespoň,se o to snažím. 🙂

GM

Jsem introvert.

hanulka11

ale -iv- to už bys měla poznat

dudu

Od přírody jsem spíše povaha otevřená, ale při práci s tajnými a přísně tajnými skutečnosti jsem byl nucen naučit se občas také držet hubu.

Michal

Vaše otázka je nevhodná.Pokuste se nad tím zamyslet!

Lisbeth

Nevím proč je otázka nevhodná, vždyť kdo nechce nemusí odpovědět. Já třeba neodpovím 🙂
A proč neodpovím? Je to moje věc jak se já cítím.

anonym

O mě se říká,že jsem flegmatik! To není vůbec pravda.Áááále,mě to je jedno! 🙂

Terryle

Myslím, že spíš introvert. Ale hrozně záleží na okolnostech – mezi známýma vypadám jako extrovertů král. Ale pokud se nepletu, tak se to posuzuje hlavně podle toho, jak snadno se člověk seznamuje s novýma lidma, jak aktivní je v nové a neznámé společnosti… a to já fakt nevyhledávám. Takže myslím, že intro. Ač budu asi nějak divně namíchaná – psychotesty mi vycházívají tak půl na půl.

Deli

Introvert s občasným zábleskem extroverta.

A Ty, -iv-?