Lumpy

Jste spíš pro značkový věci?

Tím nemyslím jenom obečení ale i třeba ty nový žvejky 5 nebo sluchátka atd.

Nejlepší odpověď
hanny 2

Značkový oblečení nekupuju,jedině v nějakých slevách,protože jinak je to zlodějna,zvlášť v naší republice,ale elektroniku mám většinou raději značkovou.Stejně je všecko vyrobený v Číně,Thajwa­nu,Korei a Vietnamu.

Další odpovědi
dědapetr

Divám se na kvalitu a potom na značku.Obyčejně jsou věci neznačkové někdy kvalitnější jako značkové.A proč taky dávat víc peněz jen za značku když to vyrábí asiati.

FOG

Vec nazoru a moznosti.Ja se divam na kvalitu,pro kterou to ma slouzit a ne na znacku,i kdyz treba v oblikani je hezke obcas neco proste „in“.
Pred par lety byl u mne na pracovni brigade a navsteve muj synovec a ten „musel“ mit vse znackove,jinak to neoblikl.
Kdyz jsem mu nabidl do prace tricko „Adidas“ a to jeste v jeho oblibene barve,tak mi to vratil,pry to vyrobili „pinpongaci“.
Dnes se jiz sam stavi na vlastni nohy,zarizuje si byvani a jiz nekupuje vse znackove za kazdou cenu a musi „hlidat“ rozpocet,tak jako kazdy jiny.

Terryle

Ne, značka mi je ukradená. Jedině snad u notebooku, mobilu a foťáku (kterej si pořizuju jednou za cca 5 let, když ten starej doslouží) se držím své ozkoušené a ověřené značky, co má jméno a tradici, a nevrhám se do experimentů, abych ušetřila pár stovek. Ale jinak mi je značka ukradená – podle mé zkušenosti to většinou fakt záruka kvality není. A z hlediska „je to in“ mám spíš ke značkám odpor, nechci bejt in. Onehdy jsem dostala k Vánocům značkovou tašku (vybranou, byla fakt nádherná), ale jediný, co se mi na ní nelíbilo, byla velká výrazná značková nášivka. Vytáhla jsem na ni nůž a šla do koše. Taška je od té doby o stupeň hezčí :)

A konkrétně u těch sluchátek kupuju ty skoro nejlevnější, kolem stovky. Stejně se mi namotáváním na mp3 do půlroku odrovnaj, ať stály stovku nebo tři. A u těch dražších to jen naštve… od levnějších aspoň nečekám zázraky.

venkovan

„Ano“. Celý dn se třesu kdy si zas budu moci koupit značkové zboží vyrobení ve Vietnamu a Číně

vecernice

Dávala jsem hodně peněz za značku,ale už mě to přešlo.Značce už se nedá věřit jako dřív.V elekronice mě to ale ještě drží.

nnn1

U oblečení mi je jedno, kde se to vyrobilo.
Boty je lepší kupovat kvalitnější-dražší.
U elektra (i sluchátek) si taky připlatím.