Avatar uživatele
Spiritus

Jste spíš…

kočkaři nebo pejskaři a proč?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 5135 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Máme doma kočičky, ale pejsci mi nevadí, plánuji si ho pořídit časem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Zlatomuska

Já jsem měla doma vždycky kočku.Je tvor hrdý a přítulný, je mi jaksi povahově blíž. Psi jdou slepě za pánem a je jim jedno, kdo to je. Jsou to taková věrná telátka, od kterých větsinou víte, co můžete čekat. Kočka ne, kočku si musíte získat tím, že ji budete respektovat, a ona pak začne respektovat vás. Nebude vás poslouchat na slovo, ale přiběhne, když přicházíte domů, lehne si na vás, když jste smutní a vždycky vám spraví náladu. Pejsek je závislý na pánovi, kočka ne-můzete ji nechat i dva dny doma samotnou a nic neprovede, proto volím raději kočky, mojí svou hrdost, jsou to prostě osobnosti. Pejska by si měli pořídit lidé, kteří na něj budou mít denně čas. Mám je taky ráda, ale doma bych psa nechtěla už proto, že ráda cestuji.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Já víc pejskař. Kočky mám také ráda,v práci mám přiblehlého kocoura, ale doma kočky mít nechci. Bez potíží přelezou plot a pak mám hrůzu z toho, že běží po silnici a skolí ji auto.
Protože mám ale z ůtulku 2 psy a nedávno jsem tam viděla dost malých koťátek, asi u nás také nějaké skončí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kikinka2210

já jsem kočkařka je to fajn než chodit s pejskem ven a sbírat po něm bobky :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BENYTA

Podporuji obojetnost,i když spíš pejskař.Moji psi si kocoury tak přizpůsobili,že jsou všichni svorně u misek,v posteli a taky se s nimi „kočkují“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

Pejskař. Kočku máme jen proto, že k nám přišla sama v době kotěte. Neměla jsem srdce ho vyhodit. Kočku už ale nikdy nechci, ikdyž mi jako taková nevadí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alexandra

Nevím,kde přišla juie na to,že kočky smrdí.Snad je to naopak,ne?Smrdí psi a ne kočky.Já mám psy ráda,ale mám doma kočku právě proto,že je čistotná,nemusí se venčit a je hrdá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

pejskař, respektive „psař“, nejraději velké psy. Velcí psi budí respekt, leckdy i naženou hrůzu, což je v téhle době celkem potřeba – dodají pocit bezpečí (přitom jsou ve skutečnosti daleko méně agresivní než malí psi) a zásobují vás oddanou láskou. Ke kočkám vztah nějak nemám, „neoslovují mě“. Nemají nic z psích předností, které jsem jmenoval… a myši si pochytám sám ;{DDD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
afro.minerva

Já jsem spíš kočkař. Ani nevím proč. Prostě jsou mi ta zvířátka bližší. Ale pejsky mám taky ráda. Máme dva. Ale kočka je takový mazlíček. Pes je spíš hlídač. Ale mám je taky ráda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Ja jsem oboji 2psi a dvě kočky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

No já jsu každopádně pejskař. Kočku jsem měla kdysi taky, ale byla to nevypočitatelná potvora. Jak už se jí nelíbila moje přitomnost a hlazení, tak mě po podrápala, pokousala a zdrhla. Takže já hlasuji za psy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Pejskařka, kočky mi některé nevadí. Mám ale zkušenost s kočkama, které hladíte, hladíte a najednou jim přejde něco přez čumák a seknou vás.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
j.a.n.a.

Já jsem asi tak na stejno.Mám ráda psi i kočky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pejsáček

Mám v bytě psa a 3 kočky převážně venku. Považuji se za pejskaře, kočkám jsem poskytla azyl, protože se k nám prostě nastěhovaly, přes zimu a noc smějí do chodby, ale jinak jsou venku. Při čištění kočičího WC mám natahovací problém.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOG

Ja jsem pejskar,protoze mam jiz tretiho a to nemeckeho ovcaka.
Kocky mam taky rad,ale ty dvounohe – proste holky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
juie

já jsem víc pejskař, protože moc nemám ráda kočky, protože smrdí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Když bych měla volit,tak by jednoznačně zvítězil pes.Doma ale žádného nemám.Bydlím v paneláku a pes by byl často a dlouho doma sám.Mám kamarádku,která má asistenčního labradora.Je až k neuvěření,co všechno tito speciálně vycvičení psi dokáží.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zvířata