Avatar uživatele
Sůwa

Jste schopni popsat z hlavy současné platné české bankovky?

Já se přiznám, že ne. Už tak dlouho platím skoro všechno přes internetbanking, že když mi z bankomatu vylezly nazelenalé papírky, koukala jsem jak puk a nebyla jsem to schopna spočítat 🙂.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, Drap, briketka10 před 4325 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Michal Kole

Odpoveď byla označena jako užitečná

Já platím hotvostí a největší bankovku litr vidím když mi dává pošťačka invalidní důchod.

Vím, že jsou na bankovce ochranné prvky, mám hrubý přehled, jaké jsou, ale v marketu nemám čas to kontrolovat, protože já ještě nemám sklizeno v tašce a peníze v peněžence a pokladní už markuje dalšímu.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Jsem, ale pochybuji, že by je někdo podle mého popisu mohl poznat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pusinka50

Absolutně ne!:-) Ani nevím, která tvář je na které bankovce. Platím většinou kartou nebo přes internetbanking a prohlížet si bankovky jen tak ze zájmu doma – na to nemám čas ani náladu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jpau

Já si všechny bankovky pamatuju a líbí se mi, myslím si dokonce že naše měna je jedna z nejhezčích vůbec a proto s ní rád platím.

Další důvod je ten, že platba v hotovosti je nejrychlejší a nejspolehlivější. Představ si, že přijedeš na pumpu, nabereš za dvojku a pak ti na pokladně řeknou, že jim nejdou terminály a máš problém, sice to není Tvoje chyba ale ten benzín ti zadarmo nenechají, ani ti ho z nádrže nikdo nevycucne, takže tam musíš čekat jak idiot, než to všechno začne fungovat… Jednou jsem to zažil (naštěstí jako pozorovatel 🙂 ).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek