Jste roztržití?

Doplňuji:
a jak se u vás projevuje,jaké děláte nejčastěji chyby?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Furt.
Doplňuji:
jáá nnevvíím, prrrrýýýý kokokoktááám. Ale asssi tooo nenenení prrravddaa.

Další odpovědi
9 řemesel

Nevím zda je to roztržitost,ale meju nádobí a šoupla jsem tam šampon místo jaru, ale pění to taky pěkně!

quentos

jo. Bývalá šéfka mě za to občas kárala, ale prej to k učitelům patří ;{)>
Doplňuji:
furt něco někde zapomínám, tuhle jsem přetáh hodinu o čtvrthodinu, ale pozitivní je, že nikdo z žáků se neozval, že už máme končit ;{))>

Michal

Ano,jsou chvíle,kdy jsem roztržitý.

Miroslavst

9 řemesel, buď rád, že to byl šampon a ne tampon :D

anonym

9 Řemesel,nepiš jak žena,nebo si dej jiný profil,prosíí­ííím,děláš mi zmatek v hlavě:D

anonym

Mirku a tobě pění tampon