Lumpy

Jste radši pro Coca colu(tu pravou) nebo Pepsi

Nejlepší odpověď
iceT

nechutná mi ani jedno,jedině s whiskou,ale to tak jednou do roka,radši mám dobrou vodu bez bublin,příchuť h­ruška

Další odpovědi
Terryle

Spíš colu. Samotnou si ji dávám vlastně jen občas výjimečně v restauraci. Ale co miluju a dělám si i doma, je mléčný ledový kafe s colou – to je slast a nedokážu se bez toho pořádně učit. Do půllitru hrst ledovejch kostek, maličký a extrasilný lehce oslazený kafe, dvě deci mléka, dvě deci coly. Podle chuti se dá přihodit pár snítek máty. Nádherně to napění a má to nepopsatelnou chuť … a prostě to nemá chybu. Měla bych si to dát patentovat.

GM

Ani pro jedno, dávám přednost Kofole.

SajmonModer

Pravou. Pepsi mi připadá, že je víc sladší a „bublinkovatější“ a je mi po ní někdy špatně.

hanulka11

žádné „černé pití“

dědapetr

Raději si dám dobrý čaj.

Ella

když je v tom Kapitán, tak mi je to celkem jedno =D

coco

Kofolu