marci1

Jste rádi, že už Google funguje? 🙂

Výpadek se týkal našeho regionu, problémy byly vyřešeny zhruba před půl devátou večer. Někteří uživatelé ale ještě mohou narazit na dočasnou nedostupnost.
http://techne­t.idnes.cz/in­ternetove-sluzby-spolecnosti-google-nefunguji-fvu-/kratke-zpravy.aspx?c=A161122­_193928_tec-kratke-zpravy_vse

Nejlepší odpověď
Lukáš Rusek

Ještě to nejde počkám si užž seeeee těšííímmmmmmm juuupíí

Další odpovědi
anonym

Yahoooooo, tak ono to asi snad už fung… nefunguje. :( Vypadá to, že žiji v zóně, kterou stále ovládá Skynet! Kde je sakra ten John Connor, když je tak potřeba?
Zkusím to za pět minut znova. Třeba se podaří Sarah Connorové pořešit situaci, když se John postrádá. (PS: dělám si srandu) :)

PS 2: Už to funguje!!! Yahooooo.

zjentek

Já to mám v paži.
Když to spadne celý, tak jste beze mne!

Gestas

Řekl bych, že v Seznamu radost nemají.