BEAES

Jste rádi, že už bude za pár dní po prázdninách?

Nejlepší odpověď
panenka

Já sice už do škole nechodím ale jsem ráda že už končí moje děti se už do škole taky těší.

Další odpovědi
aramah

Já zas z pozice důchodce bude větší klid.(samozřejmě děti mám ráda)

Rico

:D já z pozice studenta se opravdu těším do školy, ale ne jenom kvůli kamarádům ale také chci udělat tu státní maturitu takže chci se na ní připravit co nejlépe :)

quentos

já z pozice učitele ano, budou větší kšefty ;{)>

led

Ano, konečnee počas začiatku a konca vyučovania budú starí a chorí ľudia niečo robiť pre svoje zdravie. Pôjdu peši, alebo budú stáť v autobuse.

anonym

ano i ne na jednu stranu se těším že si trošku odpočinu od svého všetečky-syna,ale na druhou bude brzo zima a tu já nemusím

oskar

Ja jsem rád a určitě i děti,už jsou protivné.

anonym

Led,to jste vystihla trefně