ReHu

Jste rádi, že se ochladilo? Nebo se těšíte, až bude zase teplíčko?

Já preferuji 30°C 🙂

Nejlepší odpověď
gecco

Já si libuju, momentálně je tu necelých 19°C – takhle by to mohlo vydržet do podzimu…
😉

Další odpovědi
jirka F

těším se až bude tak normálně teplo tak ve dne 30°c aby se dalo na koupalištích koupat
a aspoň aby 5 dnů svítilo sluníčko a pak zapršelo aby to zalilo

Lamalam

Jsem ráda, že se ochladilo. Na dovolenou jedu na Faerské ostrovy, alepoň se zaklimatizuju.

dudu

Zima pro mě začíná pokud více než mínus deset a příjemné léto končí je-li více než pětadvacet stupňů.

Nechápavé

Konecne se ochladilo;)
Ja preferuji 25Stupnu

marci1

Teploty minulých dnů byly opravdu „divoké“. Člověk má hlavu a mozek jako „zavařené“ a hůře se mu přemýšlí. Jinak „normální“ teplotu v letním dni mám ráda. Také aby svítilo slunce, ne oblačno. Pokud by to bylo možné, tak už by to nemuselo být nad 30. 🙂

Minas

22–27 vítr lehké mraky, nejlepší co si člověk může přát

Drap

Nijak zvláště. Je mi to jedno. Snažím se brát počasí a celou přírodu tak, jaké to právě je. Byt rád nebo nerad u věcí které nemohu ovlivnit mi připadá zbytečné. Každé počasí má svá pro a proti a je třeba si umět najít na každé situaci to příjemnější.

anonym

No na práci je ted fajn,ale raději mám větší teplo,ale ty pařáky byly až moc.

jirka F

gecco ty se nerad koupeš nebo seš otužilec když to takhle chceš

gecco

Já se ´koupu´ i ve vodách, které mají taktak nad nulou – ve vodácké výbavě (komplet neopren od ponožek po rukavice, polosuchá bunda, přilba)…
😉
Běžně do vody ale nelezu, letní vyvalování se u vody přímo nesnáším…
Příjemné je koupání v termálech, ale venku nesmí být horko (teplota vody cca 30°a více, vzduchu 15° a méně – to je fajn).
😉

ReHu

Gecco, na vodu jezdíš nebo jsi jezdil? 🙂
V ČR nebo k za hranice? Všedních dnů 🙂

gecco

Jezdl a jezdím…
Ponejvíce ´ven´ – Rakousko, Slovensko – je to blízko a u nás takové řeky prostě nejsou (nebo – skoro nejsou).
😉

ReHu

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

A kdy to stíháš,vždyt tu sedíš celý dny u pc?

gecco

Koukám, že ti mé blaho leží na srdci…
😁