zjentek

Jste rádi, že dneškem počínaje, se ožralí a zfetovaní smradi přestanou líně povalovat po parcích a rekreačních areálech?

Doplňuji:
a ještě podotázka: je možný, aby tyhle smradi měli respekt k okolí nějak spojenej s množstvím volnýho času?

Nejlepší odpověď
mosoj

Rád, nerád. Tím se stav nevyřeší .

Další odpovědi
Verona14

pochybuju že přestanou, ale pár jich možná ubude. :D

Agneta

Takže šedesáté narozeniny se ti blíží, a s tím přicházejí „nové“ starosti, co?
A největší starost je ta mládež, né?
+++
„A všechno chtějí hned, a všechno vědí líp, a když jim člověk mouře radí mají na to vtip“ – to máme mládež, „doma řezali je málo, jak se zdálo, kam to vede se ptám…“

anonym

Bych neřekl, dopoledne budou jen ojedinělé výstřelky a po škole to bude zase plné.

zjentek

Agneta, to neznamená, že bych ti ještě(nebo už) neuměl nařezat na holou

Agneta

Ach né…a fááákt bys to uměl brouku … ? :DDD