dabel

Jste pyšní na svého partnera/partnerku?

Já jo.Opravdu můžu říct že jsem pyšná na svého partnera.Jsem hrdá

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Bohužel musím konstatovat že ne. mám k tomu své důvody a ty nebudu zde rozebírat.

Další odpovědi
led

Ano!

Marsyas

Já taky, jsem velmi pyšný na svojí partnerku, je úžasná, miluju jí…

Janichkah

Já taky, je to člověk který má na problémy vzdy reseni. Pomůže mi ve vsem a je na nej fakt spoleh. Pracovity, rozhodny, nesobecky. inteligentní, bohatý na hlavně můj:D