Miroslavst

Jste pro zrušení bodování pomocí palců?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
dudu

Ne

quentos

Ne

ne, je to jistá forma poděkování od tazatele a potěší to, a vzhledem k tomu, že spousta z nás je již zlatých, může nám to být jedno…

Elk

Ne

Nemyslím, že by se mělo hodnocení rušit, i když sami vidíme, že jsou tady pokládány otázky vskutku účelově, ale jestli nechci, tak na ně nereagiji a basta. Hodně věcí, na které jsem se ptal mi byly vysvětleny a jsem za ně rád – dám palec.

anonym

Ano

aramah

Ano

Ano je mi to šumák. Dřív to bylo lepší.I když palec znamenal třeba jen to, že otázku si někdo přečet.Teď je mi to fuk!!!!!!!!

Mousinek

Ano

Cice nic takového nepoužívám ale budu s vámi souhlasit.

blesk26

Ne

anonym

Ano

VampGirl

Ne

anonym

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce. Nemohu se tedy ankety zúčastnit.