Complex

Jste pro úplný zákaz dovozu masa z Polska do ČR?

Nejlepší odpověď
Drap

Jiná odpověď.

Zákaz dovozu z Polska je nesmysl. Nebudeme přece národ vegetariánů. Je to nezdravé a nenormální. Sami jsme snížili stavy dobytka na takovou míru, že z našich zdrojů jsme schopni zásobit jen několik málo procent trhu. Pokud by jsme vládní politikou dokázali zvýšit produkci masa tak aby byla republika soběstačná , stejně jako před převratem, tak ano. Potom už by byl dovoz zbytečný.
Ono je v podstatě jedno o jaké maso nebo odkud je. Důležitá je veterinární kontrola při vstupu o země, pokud to dodavatelský stát nezvládá.