Avatar uživatele
Jahoda

Jste pro to, aby bylo ve všech restauracích zakázáno kouření?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Pavel1212, anonym, aramah, anonym před 4835 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ne

To je jako,když se v kostele nemůžu pomodlit!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Miroslavst

Ne

Je dobré mít výběr (kuřácké a nekuřácké), kdo nekouří ať si jde do nekuřácké a kuřákům ať nezakazuje kouřit v kuřáckých.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano

tak tohle mi je i celkem jedno moc do restaurací nechodím a když už jdeme s dětmi vždycky jen tam kde se nekouří máme jednu takovou oblíbenou dá se sedět venku kde je krb,houpačky a prolézačky,občas si tam zajdeme

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pavel1212

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Ne

Ač jsem kuřák,v době obědů bych si nikdy nezapálil i kdyby to byla kuřácká restaurace.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Ano

🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

Ne

NE, uz mam plny zuby toho honu na čarodejnice

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Ne

Ale ty nekuřácké by měly být zvýhodněné, aby jich přibývalo. Klidně i podpora ze strany státu, aby si třeba mohly dovolit nabízet jídlo za výhodnější cenu, než ty kuřácké – ty by pak zisk nahnaly i s vyššíma cenama, protože kuřáci tam půjdou stejně.
A i v těch kuřáckých bych se přimlouvala za kuřácký salonky, ne za kuřáckej celej prostor. Ač nekuřačka, většinou cigaretovej kouř snáším bez problémů, ale asi jsem spíš výjimka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Ne

Je to těžké.Mám přátele jak kuřáky tak i nekuřáky-ale přes dobu oběda by pár hodin nekouření kuřáky nezabilo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nikolkap

Ano

Já jsem nekuřák.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano

Ano. Vymizely by skupinky štamgastů co zabírají u předních stolů ačkoliv by tam sedět vůbec nemuseli.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek