Jahoda

Jste pro to, aby bylo ve všech restauracích zakázáno kouření?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
anonym

Ne

To je jako,když se v kostele nemůžu pomodlit!

Miroslavst

Ne

Je dobré mít výběr (kuřácké a nekuřácké), kdo nekouří ať si jde do nekuřácké a kuřákům ať nezakazuje kouřit v kuřáckých.

anonym

Ano

tak tohle mi je i celkem jedno moc do restaurací nechodím a když už jdeme s dětmi vždycky jen tam kde se nekouří máme jednu takovou oblíbenou dá se sedět venku kde je krb,houpačky a prolézačky,občas si tam zajdeme

Pavel1212

Ano

ten který je

Ne

Ač jsem kuřák,v době obědů bych si nikdy nezapálil i kdyby to byla kuřácká restaurace.

aramah

Ne

dudu

Ne

iwetax

Ano

🙂

mojitek

Ne

NE, uz mam plny zuby toho honu na čarodejnice

Terryle

Ne

Ale ty nekuřácké by měly být zvýhodněné, aby jich přibývalo. Klidně i podpora ze strany státu, aby si třeba mohly dovolit nabízet jídlo za výhodnější cenu, než ty kuřácké – ty by pak zisk nahnaly i s vyššíma cenama, protože kuřáci tam půjdou stejně.
A i v těch kuřáckých bych se přimlouvala za kuřácký salonky, ne za kuřáckej celej prostor. Ač nekuřačka, většinou cigaretovej kouř snáším bez problémů, ale asi jsem spíš výjimka.

Vicki

Ne

Je to těžké.Mám přátele jak kuřáky tak i nekuřáky-ale přes dobu oběda by pár hodin nekouření kuřáky nezabilo.

GM

Ne

nikolkap

Ano

Já jsem nekuřák.

anonym

Ano

Ano. Vymizely by skupinky štamgastů co zabírají u předních stolů ačkoliv by tam sedět vůbec nemuseli.