Kryšpín

Jste pro sbírku boje a výrobu léčiv pro potlačení koronaviru?

Část pro záchranáře a část na výzkumu léčiv, pro bohaté turbo zbohatlíky, bohaté sportovce a hamouny to není aktuální poněvadž většinou tato vrstva drží uzavřený měšec až do doby kdy převážně také prolétnou komínem.

Nejlepší odpověď
Drap

Jiná odpověď

Proč bych měl přispívat do sbírky, když přispívám do systému celý život. Toto snad není věcí občanů. Pokud ale chceš přispět ty, určitě si peníze někdo rád vezme. Ještě jsi zapomněl na umělce, hospodské, obchodníky, majitele zavřených provozů a podobně. Někteří z nich taky nemají na chleba.