Džanička

Jste pro, pro náhradní mateřství, jako že jiná žena porodí bezdětnému páru dítě? Co si o tom myslíte. Znáte nějakou NM?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
SajmonModer

Ano

Ano a nic proti tomu nemám.

Terryle

Ano

Určitě, proč by ne? Pokud s tím všichni souhlasí, je to úplně v pořádku. Četla jsem kdysi o nějaké Američance, co dělala náhradní matku – měla svých asi pět dětí a věděla, že další by už nezvládala. Ale „měla ráda ten pocit, když je těhotná“, tak se stala nájemnou mámou…

kropitko

Ano

Ano, je mi to jedno, když to tak chtějí. Já bych to nedokázala, tedy myslím to dát to miminko co bych nosila 9 měsíců v břiše někomu jinému,,ale pokud na to mají náturu, tak proč ne,,