Kelt

Jste pro pravidelné cvičení denně, nebo občasný sport?

Snažím se, abych si denně zacvičil 10 minut, 5 Tibeťanů. Včera jsem potkal kolegu, který říkal, že jednou za týden hraje golf a shodli jsme se v tom, že ho určitě po zápase bolí svaly, které vlastně moc netrénuje. Nemusí jít jen o golf, ale o každý rekreační sport. Tak a určitě mezi vámi najdu takové, kdo cvičí denně, takové, kdo zajdou aspoň jednou týdně do posilovny, další nic nestíhají. Těžko asi určit, co je nejlepší, pro vás, pro tělo. Co myslíte? Děkuji.

Odpovědi
Kepler

Pro mně je to už jedno, ale myslím si, že každý denní rekreační pohyb je užitečnější. Třeba jen delší chůze, jezdit na kole namísto ježdění autem do 500 m vzdálené sámošky nebo nelézt to výtahu. Tělo potřebuje zdravou stálou a mírnou zátěž a ne nějaké mučení těla občas. To samozřejmě neplatí pro ty, co vyznávají body – building.

Pepa25

5 Tibeťanů denně je IMHO pro tělo lepších než delší golf jednou týdně.