Miroslavst

Jste pro každou srandu?

Jste pro každou srandu nebo jste takoví ti morousové, pokud jsou bez nálady, ani sranda je nepobaví a navíc se cítí dotčeni?

Nejlepší odpověď
anonym

já jsem rarášek tidíž si dělám legraci snad ze všeho,a na urážení nemám náladu

Další odpovědi
Bunnik

Bývám občas morous (třeba když celou noc nespím)… ale rozveselitelnej :)

Jahoda

Já se směju všemu 😁 Každé kravině. 😁 Jak jsem zde už psala: „Žijeme jen jednou, tak si ten život usíme užít! A hlavně s humorem!“ 😉

ten který je

Jsem pro každou srandu kromě první minuty po zazvonění budíku.:-)

vecernice

Já ano,ale ne po ránu.Proč,máš tam něco?

aramah

Nemám ráda šaškárny, za ksždou cenu být vtipný.Jinak bavím se ráda a dotčená nejsem i když někdy fakt nechápu.Ikdyž musím přiznat že pár lidí mě rozesmálo.

martina1

Musím mít dobrou náladu a pak jsem opravdu pro každou srandu.Když,ale náladu nemám,tak mě vytočí i prkotina.To samé manželovi vtípky,někdy se zasměju,jindy zuřím.Jeho navíc baví vtipkovat když se rozčiluju.

panenka

Jsem pro každou srandu

kapka

Martino1, naprosto Vás chápu, mně manželovy vtípky typu: „Víš, proč ženská nemůže bejt nej, nej, nej? – Protože by to byl chlap!“ také velmi „baví“. A má ještě spoustu mnohem zábavnějších… Z toho vyplývá, že u nás je tím bavičem můj muž, já jsem spíš ten morous. 😁

Michal

Jsem pro srandu a černej humor.Akorát Vaše záda moc k smíchu nejsou.

straširybka

já jsem stydlín, spíše se koukám na ostatní, co vytváří a směju se, sama bych do toho ale nešla. když se ale přiopiju, jdu skoro do všeho 😁