Avatar uživatele
Miroslavst

Jste pro každou srandu?

Jste pro každou srandu nebo jste takoví ti morousové, pokud jsou bez nálady, ani sranda je nepobaví a navíc se cítí dotčeni?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda, aramah, anonym, BIGFOOT před 5013 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

já jsem rarášek tidíž si dělám legraci snad ze všeho,a na urážení nemám náladu

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bunnik

Bývám občas morous (třeba když celou noc nespím)… ale rozveselitelnej :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

Já se směju všemu 😁 Každé kravině. 😁 Jak jsem zde už psala: „Žijeme jen jednou, tak si ten život usíme užít! A hlavně s humorem!“ 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Jsem pro každou srandu kromě první minuty po zazvonění budíku.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Já ano,ale ne po ránu.Proč,máš tam něco?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Nemám ráda šaškárny, za ksždou cenu být vtipný.Jinak bavím se ráda a dotčená nejsem i když někdy fakt nechápu.Ikdyž musím přiznat že pár lidí mě rozesmálo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Musím mít dobrou náladu a pak jsem opravdu pro každou srandu.Když,ale náladu nemám,tak mě vytočí i prkotina.To samé manželovi vtípky,někdy se zasměju,jindy zuřím.Jeho navíc baví vtipkovat když se rozčiluju.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Jsem pro každou srandu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Martino1, naprosto Vás chápu, mně manželovy vtípky typu: „Víš, proč ženská nemůže bejt nej, nej, nej? – Protože by to byl chlap!“ také velmi „baví“. A má ještě spoustu mnohem zábavnějších… Z toho vyplývá, že u nás je tím bavičem můj muž, já jsem spíš ten morous. 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Jsem pro srandu a černej humor.Akorát Vaše záda moc k smíchu nejsou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
straširybka

já jsem stydlín, spíše se koukám na ostatní, co vytváří a směju se, sama bych do toho ale nešla. když se ale přiopiju, jdu skoro do všeho 😁

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek