Littl3

Jste pro Android nebo iOS ?

Ahoj, zajímalo by mě co volíte vy, prosím o důvod :)
Za mě iOS=rychlost,sta­bilita,vzhled systému :)
Odpovědi typu iPhone je předražená sračka neberu a považuji dotyčného za hlupáka.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Roxana

Android

Vyhovuje mi množství dostupných aplikací a to i zdarma, možnost volby vzhledu apod…nemám s ním problém.. 🙂

Další odpovědi
Topovka333

Android

silesnet

Android

jáára

Android

raulice

iOS

Bůh

iOS

Pablo12041

Android

Doplňuji:
Cena, prostředí, rychlost, přizpůsobivost, nepřeberné množství aplikací a další… :)
btw. vlastním sony xperia Z1 verze android tuším 4.4.4 :)

NelieM

Android

Front

Android

reika

Android

Bard

Android

Paint

iOS

cochee

Volím… Symbian.
Proč? Zaprvé mi žabomyší války Android×Apple lezou krkem a za druhé, hardwarová klávesnice, kterou má můj symbianový mobil, je něco, na co se žádný iP ani obdobná androidí hračka nezmůže.