Minas

Jste pro, anebo proti jaderné energii a jak to vidíte s přestupem na thorium?

Nejlepší odpověď
gecco

Rozhodně pro…
Jaderná energetika dokáže nabídnout stabilní a dostatečně výkonný zdroj energie.
😉
Pokud jde o thorium – jde o jednu z variant, jak uspokojit ´lidské´ nároky na energii do praktického zvládnutí fúze…
😉

Další odpovědi
arygnoc

jaderná energia – áno.

thóriové reaktory sú technologický oriešok, ich súčasťou totiž musí byť i urýchľovač, čo je samo o sebe zložitá mašinka. všetko ukáže čas.

držím palce hľadačom studenej fúzie.

😉

mosoj

Jsi ochoten žít bez elektrické energie. Jde to vůbec v dnešní době.
Pokud ne,tak nám nic jiného nezbývá. Osobně si myslím že výrobu elektrické energie do budoucna,vyřeší jaderná fůze.

Emefej

Jaderná energie – ano. Thoriový reaktor – vzdálená budoucnost.

Lamalam

Jaderná energetika ano. Thorium zatím není na pořadu dne.

střevo

ty vole půl kila uranu nahradí 18000 tun uhlí