bolak

Jste přirození?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
pizlicka

Ano

az moc.jak ve vzhledu,tak v chovani.
Doplňuji:
tedy pino76,po tve reakci zni ma odpoved priserne:-))

Další odpovědi
anonym

Ne

Doplňuji:
Ne, nejsem přirození!

briketka10

Ano

ano, vždy a všude, ale snažím se držet svou povahu pod kontrolou jen, když tu řádí nepřizpůsobiví, to je taky přirozenost že :)
to bych nejradši vzala samopal a ratatatata :)
Doplňuji:
no jó, jak mám chápat tu otázku tak jako Pino ??

Ar

Ne

Jsem na to podobně jako Pino76, ale najdou se i tací o kterých si to myslím.

arygnoc

Ano

ako kedy, ako podľa koho, niekedy prirodzení niekedy prirodzenie?

:))

anonym

Ano

Doplňuji:
Snažím se být přirozená a i se přirozeně chovat. Nehraji si na nic co nejsem.

anonym

Ja myslim, ze pizlicka to ted jen tak dela .. , ze nevedela " o kom " je rec. 🙂

  • iv-

briketka10

takže jsem se taky chytla na udičku jó to ti pěkně děkuju !!

bolak

pino76: bylo jasný že to většina prokoukne, ale doufal jsem že projeví alespoň dostatek inteligence a škodolibosti a nechají loď plout…

bolak

pizlicka: naprosto dokonalá dopověď :)) hlavně to nemaž

bolak

Pino, ty příšero, ty musíš všechno zkazit :)

Stačilo napsat pouhé ne…

anonym

jo tak ono to bylo úmyslné! mam dlouhé vedení 🙂

bolak

nojo, no, to už se nedá holt nic dělat :) čekal jsem kolik zdejších bude tak moc sebekritických…

a pizlicka se chytla hned :) je vidět že po půlnoci už většina ztrácí ostražitost…

anonym

Já se omlouvam! Já vim že je to pubertální a stupidní ale mě to zkrátka pobavilo.. 🙂 Zvlášť po tom co napsala pizlicka.. 🙂 Promiň Pizličko…