Kepler

Jste přesvědčeni o tom, že nejjednodušší vysvětlení je zpravidla i pravdivé?

Když už tady byla debata o konspiračních teoriích… Třeba že z ničeho nic vám spadne z nebe do zahrady černý očouzený šutr. Jde o meteorit, nebo odpad vyhozený z UFO?

Odpovědi
aliendrone

Ano, ZPRAVIDLA to tak je, viz Occamova břitva. Potvrzují to i mé životní zkušenosti. Nicméně, TYTÉŽ zkušenosti mi zároveň říkají, že EXISTUJÍ „vyjímky z pravidla“, dokonce i VELMI nepravděpodobné a je NUTNÉ s tím počítat. ;) :)

Hlasuji za nenavrženou možnost, tedy že jde o z letadla (WC) odhozený exkrement člověka žijícího na „zdraví prospěšné stravě“. ;) :D :D

zjentek

Tož jisťé!

Když mně z ničeho nic spadne do zahrady černý očouzený šutr, tak jsem se nabitý jak tašunkosapa vybulil na bbkjů o třech nožkách!

elkon

Tady ti nikdo nemůže říci, co z nebe spadlo, jsou to jen hloupé kecy. Skutečnost může objasnit prozkoumání předmětu odborníky.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Kepler

zjentek: nehul tolik a zvláště než před spaním! Jeden kolega před tím varoval. To mně spadnout do předhrady vyleštěné filajové hovno, tak 我可以和說話 nebo يمكنني التحدث إلى إيرينا

Kepler

alien: dnešní letadla už nic nevypouštějí, jde o uzavřený systém, který vyprázdní letištní hovnocuc. Dřív se to ale opravdu stávalo, eméričtí piloti sem tam ztratili dokonce i atomovou bombu a jiné drobnosti. Jéžiši a to si ani vůbec nedovedu představit tu ekologickou katastrofu, které by způsobilo tvoje lejno…

aliendrone

Kepler>>> OK, je zjevné, že asi víš jak to bylo doopravdy tenkrát s mým přeletem nad Černobylem. ;) :)
Jenže já zase vím, jak to bylo tenkrát, když jsi zkonzumoval přemíru svých MEGACLOUMÁKŮ a v indickém Bhópálu vypustil ruprechta! https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Bh%C3%B3p%C3%A1lsk%C3­%A1_katastrofa :D
Jasně, teď si říkáš: „No a co, víme, že víme a nula od nuly pojde!“ OMYL! Já totiž na rozdíl od tebe svůj průšvih hodil na triko zhovadilému bolševikovi, čímž se z něj ZÁSLUŽNÝ ČIN! :D :D :D