Avatar uživatele
Kepler

Jste přesvědčeni o tom, že nejjednodušší vysvětlení je zpravidla i pravdivé?

Když už tady byla debata o konspiračních teoriích… Třeba že z ničeho nic vám spadne z nebe do zahrady černý očouzený šutr. Jde o meteorit, nebo odpad vyhozený z UFO?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 1011 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Ano, ZPRAVIDLA to tak je, viz Occamova břitva. Potvrzují to i mé životní zkušenosti. Nicméně, TYTÉŽ zkušenosti mi zároveň říkají, že EXISTUJÍ „vyjímky z pravidla“, dokonce i VELMI nepravděpodobné a je NUTNÉ s tím počítat. ;) :)

Hlasuji za nenavrženou možnost, tedy že jde o z letadla (WC) odhozený exkrement člověka žijícího na „zdraví prospěšné stravě“. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Tož jisťé!

Když mně z ničeho nic spadne do zahrady černý očouzený šutr, tak jsem se nabitý jak tašunkosapa vybulil na bbkjů o třech nožkách!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Tady ti nikdo nemůže říci, co z nebe spadlo, jsou to jen hloupé kecy. Skutečnost může objasnit prozkoumání předmětu odborníky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Kepler

zjentek: nehul tolik a zvláště než před spaním! Jeden kolega před tím varoval. To mně spadnout do předhrady vyleštěné filajové hovno, tak 我可以和說話 nebo يمكنني التحدث إلى إيرينا

před 1011 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

alien: dnešní letadla už nic nevypouštějí, jde o uzavřený systém, který vyprázdní letištní hovnocuc. Dřív se to ale opravdu stávalo, eméričtí piloti sem tam ztratili dokonce i atomovou bombu a jiné drobnosti. Jéžiši a to si ani vůbec nedovedu představit tu ekologickou katastrofu, které by způsobilo tvoje lejno…

před 1011 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Kepler>>> OK, je zjevné, že asi víš jak to bylo doopravdy tenkrát s mým přeletem nad Černobylem. ;) :)
Jenže já zase vím, jak to bylo tenkrát, když jsi zkonzumoval přemíru svých MEGACLOUMÁKŮ a v indickém Bhópálu vypustil ruprechta! https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Bh%C3%B3p%C3%A1lsk%C3­%A1_katastrofa :D
Jasně, teď si říkáš: „No a co, víme, že víme a nula od nuly pojde!“ OMYL! Já totiž na rozdíl od tebe svůj průšvih hodil na triko zhovadilému bolševikovi, čímž se z něj ZÁSLUŽNÝ ČIN! :D :D :D

před 1011 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek