Jste ochotní za 386,380,000 milionů korun přijít před prezidenta Klause nazí?

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/209200-svleknete-se-pred-obamou-a-dam-vam-20-milionu-nabizi-miliardar.html

V přepočtu dvacet miliónů korun může získat od britského miliardáře Alkiho Davida odvážlivec, který se dostane před amerického prezidenta Baracka Obamu zcela nahý. Jeden z nejbohatších mužů planety přitom odmítá, že by jeho nápad měl lidi urážet nebo ohrozit bezpečnost prvního muže USA. Zároveň ale odvážlivce varuje, aby se o vtípek nepokoušeli v místě, kde by je za nahotu mohli zavřít. S pokutou se počítá, ale z miliónu dolarů, které David slibuje, to nebude problém financovat. Takzvaní „streakers“ jsou přitom populární především při fotbalových zápasech. Streaker se snaží zcela nahý proniknout na trávník a vydržet tam co nejdéle, než je lapen ochrankou.

Nejlepší odpověď
anonym

Nejsem ochotný,ale kdybych předstoupil před pana prezidenta Klause,viděl by můj holý zadek díky naší současné vládě.

Další odpovědi
vecernice

No nevím jestli by na to byl zvědavej.Za ty prachy bych přišla nahá i před jiné tváře.Otázkou ale je,jestli by se mi to podařilo.A to už asi ne.

kapka

Myslím, že v současné době by se, v povodní postiženém Liberecku, našlo dost zájemců, kteří by rádi na pana Klause vystrčili nahý zadek s gustem a zadarmo!

led

Je to zaujímavá myšlienka obliecť si Cisárové nové šaty (H.CH.Andersen) a isť navštíviť prezidenta. Problém je ale v tom, že ochranka a protokol asi tento príbeh nečítali a teda nevedia, že ste vlastne oblečení. Sú ako to dieťa, čo vykríklo „Cisár je nahý“. Tak vás nepustia… ☹

Doplnené: Miroslave, netreba Baracka, otázka znela na českú variantu.
Dávam vám adresu: prezident, Pražský hrad, Praha, Česká republika.
Stačí?

Miroslavst

Nemáte někdo adresu na Baracka, abych se s nim domluvil. Půjdem půl na půl (on to dostane na kampaň) a on mě pustí k sobě a výhra je v kapse i bez pokuty :D
Ano, za ty prachy bych do toho šel. A neříkejte, že vy ne.