Jste ochotni věnovat čas vyplňováním psychol. testů které mají spoustu otázek?

A některé z nich se opakují?
http://www.psycho­testy.psyx.cz/in­dex.php

Nejlepší odpověď
anonym

Vyplňování všelijakých (nejenom psychologických) testů a všeho dalšího možného i nemožného je moje záliba.

Další odpovědi
briketka10

ano a u některých se i pobavím..
nesmím za ně ale platit : o

Lukasy

Tak kdyby se za to nepplatilo tak by mi to ani moc nevadilo, proto když si chci udělat test tak nejdřive odklikam jen tak abych zjistil jestli tam bude vyhodnoceni a nebo to bude jen na brani peněz.

verka

Je to dobré cvičení pro mozek. Věděla bych, kde by to měli vyplňovat denně před vstupem do ,,zaměstnání", povinně a placeně.