marci1

Jste obdivovateli starých automobilů Tatra?

Obdivuji je. Cestovatel Miroslav Zikmund se dnes (14.2.2019) dožívá 100 let. Kde všude se s panem Hanzelkou Tatrou dostali! Přeji panu Zikmundovi pevné zdraví a stálý humor. 🙂
Obr.:https://pixaba­y.com/cs/tatra-1948-auto-automobil-vozidlo-77655/

Nejlepší odpověď
Kepler

Jsem tatrovácký patriot a mým nedostižným snem je vlastnit Tatru 700. Panu Zikmundovi rovněž přeji nadále pevné zdraví, je to frajer! Brzo pojedu do tatrováckého muzea v Kopřivnici podívat se na zrenovovanou Slovenskou Strelu. Jejím spoluautorem je Jozef Sousedík – nedoceněný valašský génius a moravský Edison, jehož jsem taky obdivovatelem.

Další odpovědi
hapiky

Nejúžasnější na na těchto autech je, že patřily ke světové špičce (než je soudruzi nechali zkrachovat).

Rokio

V automobilech se nevyznám, takže nejsem obdivovatel automobilů Tatra.

Kepler

hapiky: jo jo, učil se od nich i Ferda Porsche. Kdežto komunistický náměstek ministra při návštěvě tatrovky prohlásil: máte tady vysoké stropy, tak tady budete vyrábět náklaďáky! A bylo to. Ani papalášské osobní tatry to nezachránily.