Jste natolik fyzicky zdatní, aby jste dokázali 2,5 hodiny skákat na pódiu s elektrickou kytarou, hrát na ní a zpívat?

Nejlepší odpověď
Deli

Já rozhodně ne.

Ale především – i kdybych toho schopná byla, nenašel by se nikdo, kdo by byl schopen to poslouchat a sledovat 🙂

Další odpovědi
lexx

to nedokáže nikdo…heavymetaloví hráči, zpěváci co dělaj na pódiu opičky a řvou to jsou virtuální figurky vyprodukované elektronicky, umělá realita, fyzicky neexistují, nejsou

staryforTin

Na to hudebník nemusí být zdatný. Stačí když se nebojí křečí v nohou. Taky by mě to zajímalo jak to ten hudebník v jednom videu dělal. Poskakoval za klávesy, skoro půl metru vysoko a k tomu se ještě trefoval prsty do klávesnic. A tomu říkají živý koncert. Vždyť když se netrefí tak to musí být slyšet. Skákání s kytarou? Tam je taky potřebná koncentrace všech smyslů. Jinak by všichni kytaristé potřebovali trampolínu. Neuznávám to.