fortin

Jste na stránce www.odpovedi.cz/?

Nejlepší odpověď
SajmonModer

Ano

Poslední dobou tady dáváš dost divný otázky, kamaráde. Nejedeš v drogách? .)

Další odpovědi
anonym

Piji čaj

Dekuji Fortine , ze tu nebudu ja jedina za blazna. ! Jeste jednou – velke dik. A sup do me ! Preventivne uz si beru prasky na uklidneni. 🙂 -iv-

dědapetr

Ano

Tato anketa je opravdu unikát mezi anketami.Tady když si vybereš cokoli z prvních 4 odpovědí je to jedno a to samé.je třeba se nad sebou zamyslet.

Salvaje

Ano

Přihlašovala jsem se sice na www.odpovedi.cz, ale jsem na http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jste-na-strance-www-odpovedi-cz

chudst

NE. Jsem Na www.odpovedi.cz

Vskutku zajimave :D Po precteni otazky jsem si rikal, co tam proboha muze byt za moznosti: ctu si vasi otazku, tak musim byt na odpovedich.cz. Po precteni odpovedi jsem pochopil XD Takze „NE! Jsem na www.odpovedi.cz“ XD

quentos

Chlašču něco jinýho

filva

ANO I ANO

fortin

Nejsem kamarád.