KlárkaT

Jste na něčem závislí?

Máte nějakou závislost nebo třeba i zlozvyk?

Nejlepší odpověď
quentos

to každej, i když si to nedokáže přiznat. Já jsem závislák na poslechu hudby a na scrabblu. A taky na práci – je mi nadáváno, že neumím odpočívat (a když už, tak při tom odpočinku zas namáhám mozek, jako např, právě u scrabblu ;{))> našlo by se toho víc – na četbě, umění, obdivu ženské krásy …
Doplňuji:
jo, na kafi, to už asi taky, již od studií ;{)>

Další odpovědi
badisko

odpovedi.cz
Doplňuji:
a jeste kava ..ale to nejak k tem pocitacum uz patri…:D

Drap

Ano, jsem závislý na vodě na vzduchu a na tabáku

Ella

bez sluchátek v uších a pořádné dávky hudby mám zkaženej celej den… dokážu s nima i spát :D není nic lepšího než se probudit a slyšet dobrou písničku v uších :)
a knihy… kdybych si tak mohla koupit všechny knihy, které jsem kdy četla, tak už mám slušnou městskou knihovnu :D :D

Nikolka115

Jsem závislá na mnoha věcech a můj zlozvyk je Facebook a jídlo

anonym

Mám závislost na svých vnučkách. Léky dokážu bez mrknutí oka vyměnit za jiné, kávu mít nezbytně nemusím, drogám a alkoholu jsem nepodlehla. Bez svých tří děvčátek bych ale byla jako bez rukou.

pizlicka

zavislost na sportu mam a nasledne vecer na sladke.

anonym

Zlozvyk nemám žádný a nejsem na ničem závislá. Jako třeba ráda čtu, ale kdybych nemohla, tak nebudu mít abstinenční problémy.

Doplňuji:
Tak lidské potřeby nutné k přežití beru jako samozřejmost.

Beer4Real

Dr.Axle to že mě smažeš moji odpověď neznamená že by to nebyla pravda akorát si to nechceš připustit, což je chyba velká :)

hanulka11

Dr. Axle na čem jsi ty závislej?

Sůwa

To ani psát nemusí 🙂