Avatar uživatele
Spiritus

Jste na něčem závislí?

Jako například na předmětech,li­dech,jídle…krom biologických potřeb :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda, sisi0110, anonym, BENYTA, rynek878 před 5060 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

tak já určitě pěkně ujíždím na počítači,ale fest.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Já jsem se v posledních třech měsících stala závislou na počítači. Doba, kterou u počítače strávím, se pomalu prodlužuje.
Nehraju hry, ale zpracovávám různé dokumenty, opravuji práce, navštěvuji Odpovědi.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

na scrabblu (s jedním trojnásobným bronzovým medailistou z mistrovství ČR se shodujeme, že jde o silnou drogu…), knihách a vstřebávání vědomostí, umění, ba i to PC, ale naštěstí tím nemyslím počítačové hry ;{)> spíš u něj pořád něco spisuju

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Boty, kabelky, peněženky z pravé kůže mohla bych si otevřít obchod ale nedokázala bych se zbavit ani jednoho kusu.Jak ucítím kůži neodolám (hrůza).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Nevím zda to nazvat závislostí,ale dost mne baví tento web.Jinak co by se dalo nazvat u mne závislostí je poznávání nových či neznámých hudebních skupin a také rád mlsám různé pamlsky.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Chandler

Určitě, hlavně na seriálu přátelé 🙂 www.friends-sitcom.com

Zdroj: www.friends-sitcom.com

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sisi0110

na Bagamonu, Simpsonech, hudbě, přátelích, psovi a DOBRÉM JÍDLE A PITÍ

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GangstaHelper

Před spaním si musím pustit díl nějakého (dobrého :) seriálu. Je jedno jakého, prostě jinak se mi pak nechce usnout. Při sledování ležím.

Dříve si lidé mysleli, že jsem závislý na PC. Jak se v poslední době ukazuje a také jak jsem předpokládal, tak to není zase taková pravda. Už se tady tak často nedostávám a necítím se tím moc ochuzený, což je podle mě to nejdůležitější.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Na počítači, na kterém také nehraji žádné hry, ale vytvářím smlouvy a různé dokumenty pro moji práci. Dále to budou asi boty, kabelky, oblečení, dobré jídlo, bazén apod. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klarisa

Jsem závislá na dětech a také musím být každý den na počítači a čekám až mi přijde dotazník,já ho vyplním a tím se ted momentálně živím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fortin

Zde jsem poslední dobou závislý číst názory uživatele člověk. Asi také začnu hulit.

Zdroj: http://www.sa­lix.cz/rs/ima­ge/200502021746_ko­nopi.jpg

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek