Jste mi poradit ohledně kamery do auta ?!

Mám autokameru, ke které byl vložen ičeský návod k použití, ale rozhodně ne takový, abych já byl z toho moudrý. Menu v přístroji je cizojazyčné a tudíž pro mne nepochopitelné. Poradíte mi ?
Děkuji

http://imgs.in­kfrog.com/pix/jxit­store/CV1380desc-10.jpg
Doplňuji:
Dr. Axl. Pokud nedokážete odpovědět i na chybně položenou otázku, nereagujte na ni. Po přečtení prvních pěti otázek ( z Vašeho odkazu ) není ani jedna otázka, která by mi poradila jak kameru zprovoznit. Dalších 395 odkazů jsem raději nečetl. Píšete, že jsem špatně zařadil otázku, ale ve zmiňovaných pěti otázek byly, podle Vás zařazené správně ? A nikde nefigurovala Vaše odpověď, kde byste někomu poradil. Máte vůbec schopnosti poradit ? Nebo jen upozorňujete ostatní a upozorňujete majitele stránek? Co si mám myslet o Vašem výroku : mdlou chápavostí zákazníka . Mám to považovat, že to směřovalo na mou osobu ? Žádám Vás, aby jste nereagoval na mé otázky!

Takže ještě jednou se ptám: Máte někdo zkušenosti s auto-kamerou uvedenou v odkaze otázky ?

Nejlepší odpověď
anonym

Podle zákona pro import musí být všechny výrobky prodávané na tuzemském trhu vybaveny srozumitelným českým manuálem.
Pokud tomu tak není (ať už strojově krkolomným překladem, nebo mdlou chápavostí zákazníka), je logický postup obrátit se na prodejce, jenž je nositelem těchto i ostatních reklamačních povinností.

P.S. Otázka je nejen chybně formulována, ale i nesprávně zařazena, při správné kategorizaci by se snadno zobrazilo na 450 obdobných odkazů – viz zdroj:

Co ta teatrální proklamace u „chleba a soli“ o snaze být přínosem s užitečnými odpověďmi? Zatím samé dotazy, jeden osočující o 2 táborech už odstraněn adminem, jako závadný příspěvek, 1. odpověď hned popuzující o bodování, takže jediný vedlejší efekt, že u otázky na lékaře, byl iniciován další BAN na zhůvěřilého „apoštola“.
Doplňuji:
ad „ladič“ – jasná odpověď je přece hned v 1. odstavci, vyplývají z ní jednoznačné povinnosti prodejce, jež nelze přenášet na laické uživatele.
Pakliže byl produkt zakoupen mimo legální prodejní síť, jevilo by se prezentovat tento fakt veřejně, poněkud morálně ostudné.
Pokud někdo chce 4 dny po registraci házet ramena, nechť nejprve ukáže svůj přínos a nikoliv dokud sám nic nedokázal.
Jinak u odpovědi, postačí nahlédnout do skóre užitečných odpovědí, ke kterémuž účelu tu tato funkce je standardní součástí programu.
(Převážně odpovídám v odborných rubrikách – Právo apod., se snahou o maximální objektivitu a exaktnost včetně odkazů na platná znění legislativy.

  • Právě reklamačním podmínkám zde bylo věnováno již několik desítek dotazů a tudíž i archiv témat s erudovanými reakcemi.)

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=kamera%20v%20au­t%C4%9B

Další odpovědi
briketka10

našla jsem pouze překladač na ebay, jestli to stačí
http://transla­te.google.cz/tran­slate?hl=cs&sl=­en&u=http://www­.ebay.co.uk/it­m/HD-Portable-DVR-with-2-5-TFT-LCD-Screen-IR-Camera-Video-Recorder-/190600343440­&prev=/search%3Fq%3Dhtt­p://imgs.inkfrog­.com/pix/jxit­store/CV1380desc-%26newwindow%3D1
Doplňuji:
proč zmizela odpověď ocko ??

Mc Merkurion

našel jsem tento videonávod,jestli jsem správně opsal název po zadání do googlu: http://www.you­tube.com/watch?v=hw9-D2ojBh8

mosoj

A není to jako s tím serverem „Uložisko“.

briketka10

podařilo se mi najít překlad, ale jak říkám
zkušenost žádnou nemám ..
http://transla­te.google.cz/tran­slate?hl=cs&sl=­en&u=http://www­.amazon.com/Por­table-Screen-Vehicle-Cameras-LSRotator/dp/B009X­N5N7A&prev=/se­arch%3Fq%3DHD%­2BPortable%2BDVR%2B­with%2B2.5%2527%2527­%2BTFT%2BLCD%2BScre­en%2BIR%2BCame­ra%2BVideo%2BRe­corder%26newwin­dow%3D1

anonym

briketko, děkuji, ale ve Vašem odkazu není návod na použití kamery!

briketka10

ten návod nikde asi není,
jen co ta kamera umí ..

anonym

Mc Merkurion, dík, ale i to jsem zkoušel. ☹

Mc Merkurion

pak jenom zbývá: http://www.ceske-navody.net/

mosoj

A není to jako s tím serverem „uložisko“ ????

anonym

Ocko, Vy jste neomylná ?! Na co je asi kamera v autě, abych si nahrával stopařky ?!

anonym

ladiči, nikdo není neomylný. Čekala jsem, že přetransformuješ svůj dotaz, aby z něj šlo pochopit, co vlastně potřebuješ vědět a také jsem ti odpověděla, že podle mého názoru je nejlepší najít někoho, kdo si bude s návodem nebo s kamerou umět poradit. Nejlépe hmotného člověka, než sebemoudřejší nick na Odpovědích. To s tou „jiřinou“ jsem řešila osobně, takže je mi jasné, že cesta nevede přes nějaký laický pokus o překlad.
Možná bych se pokusila poptat po okolí. Překládání je hezký pokus, ale nemusí být nejlepší.

anonym

Podle zákona pro import musí být všechny výrobky prodávané na tuzemském trhu vybaveny srozumitelným českým manuálem.
Pokud tomu tak není (ať už strojově krkolomným překladem, nebo mdlou chápavostí zákazníka), je logický postup obrátit se na prodejce, jenž je nositelem těchto i ostatních reklamačních povinností.
P.S. Otázka je nejen chybně formulována, ale i nesprávně zařazena, při správné kategorizaci by se snadno zobrazilo na 450 obdobných odkazů – viz odkaz:
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=kamera%20v%20au­t%C4%9B

Co ta teatrální proklamace u „chleba a soli“ o snaze být přínosem s užitečnými odpověďmi? Zatím samé dotazy, jeden osočující o 2 táborech už odstraněn adminem, jako závadný příspěvek, 1. odpověď hned popuzující o bodování, takže jediný vedlejší efekt, že u otázky na lékaře, byl iniciován další BAN na zhůvěřilého „apoštola“.

anonym

Poruším slib, výjimečně. Můžeš mi políbit to, co ostatní musí !