Alča M.♥

Jste malé děcko. Máma vám dá peníze, že máte koupit určité jídlo. Zbyde vám 5 kč. Bezďák vás prosí, ať mu dáte. Tak?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Budu ho ignorovat

jako dítě si nikoho nevšímej

Další odpovědi
terry

Budu ho ignorovat

Nevím jak hodně malé děco. Ale malé děco by podobné tipy mělo ignorovat.

briketka10

Udělám neslušné gesto xD

udělám neslušné gesto a řeknu TŮDLE NEMÁM A KDYBYCH MĚLA TAK NEDÁM 😁 😁 😁

Damiana

Budu ho ignorovat

S cizími staršími pány se na ulici nebav! To zná snad každé dítě.
Maminka mého kamaráda to dohnala ale do takové krajnosti, že když se jednou venku zeptal vetchý staříček o holi jestli neví kudy se dostane k veřejným záchodkům, osmiletý kluk na něj začal křičet: Ty úchyláku, nemluv na mě, já jsem malej a ty mě chceš znásilnit!

Petra09

Budu ho ignorovat

…ale k tomu mu reknu ze sama bych je potrebovala taky:)

anonym

Udělám neslušné gesto xD

Chcípni!

Skeptik

Budu řvát na celé kolo, že mě obtěžuje

To je úloha ze sbírky úloh z matematiky pro americké veřejné střední školy?

numeriprimi

Budu ho ignorovat

Jakož to malé děcko bych při té ignoraci honem dala zděšením nohy na ramena :D

venkovan

Budu ho ignorovat

Popravdě nevím. Když jsem byl malý, na ulicích mne maximálně obtěžovali soudruzi se svými sbírkami na podporu mírového úsilí.

baghira

Budu ho ignorovat

lenka.seda

Budu ho ignorovat

Alča M.♥

Asi 10

Alča M.♥

Já nejsem děcko a to jsem si jenom vymyslela, protože mě nic jiného nenapadlo a mám víc než 10!