Jste-li jedináčkem,jak se vám žije ?!

Nejlepší odpověď
Drap

Nejsem a i kdybych byl, tak myslím, že by se mi nějak podstatně život nezměnil

Další odpovědi
huxa

do devíti let jsem byl, vedlo se mi vcelku slušně a nezabývám se tím, co by bylo, kdyby se stalo to či ono… prostě dělám to, co uznám za nejvhodnější tak, abych toho nikdy nelitoval a nikdy se nikomu neomlouval :)

RyuzakiKate

Jedináček sice nejsem, ale lidi, kteří jimi jsou, bývají, ať už chtějí nebo ne, rozmazlení, a proto se jim asi žije dost pohodlně (fíha, tolik čárek…). To mám ozkoušené.

Damiana

Díky za optání, nestěžuji si…;-)