Kajra

Jste lechtiví?

Nejlepší odpověď
Jahoda

Jéžiš, a jak! 😁 Hlavně na krku, nohou a na bocích 😁 A vždycky u toho pištím jak myš 😁

Další odpovědi
panenka

Ano jsem lechtivá Karjo

Miroslavst

Si piš že jo.

BEAES

Já také ano, hlavně na chodidlech a na bříšku u jizvy po apendixu. Tam to mám obzvláště citlivé.

anonym

ja silene a snad vsude,na brise,bocich,cho­didlech

PostApMan

Ano prosím, jsme – jsem.
Podobně jako Jahoda, jen u toho nepištím, pouze vypadám jako když mám epileptický záchvat :D

quentos

jj ;{)>

kvikal

na nohach je lechtivy skoro kazdy – to je veci instiktu … ale jinak lechtivá nejsem.

Lucy13

A jak ! hodně na bocích 😁

vecernice

Tedˇ jsem si musela říct o polechtání,pro­tože už jsem si nebyla jistá a jo-pořád jsem…

martina1

Tak jsem zjistila,že jsem také obyčejný smrtelník,protože jsem lechtivá až hrůza.Když mi manžel cvičí s chodidlem,tak mám co dělat,abych se nepočůrala smíchy:-)

Michal

Ano a ještě víc,kdo mne lechtá.

Daniela1979

Ja som hrozne šteklivá hlavne BOKY A CHODIDLÁ