Avatar uživatele
anonym

jste kulturní,kdy naposled jste byli v divadle?

chodíte na předvánoční koncerty?
Doplňuji:
už jsem se bála že jsem jediný neandrtalec,já byla naposled před 3-roky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, mojitek, anonym, rynek878 před 4949 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rybíz

Před 26 lety v Gottwaldově ( Zlíně ). Ne.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

V divadle naposledy na zakladni skole,tusim v 7.tride,v o­lomouckem Moravskem divadle na Strakonickeho dudaka.Moc se mi to libilo,ale jinak do divadla nechodim,ja na tohle nejsem ten spravny typ.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

Byla před cca 3-mi lety. Možná je to ještě déle. Už ani nepamatuji, co to bylo. Jediné vím, že jsem se pobavila 😁 Předvánoční koncerty ne, ale chodím na Štědrý večer do našeho kostela na mši. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verka

Včera.
A na koncerty chodím do kostela nebo na náměstí, v divadle u nás nebývají.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

v jednom kuse … byť jen na amatérské v podání místní ZUŠ. Máme tu divadlo čerstvě postavené a slavnostně otevřené, jenže spolykalo z městského rozpočtu tolik peněz, že z něj udělali snobárnu s mastným vstupným, aby měli investice co nejrychleji zpátky. Za tu cenu – děkuju, nechci…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Tak to vím zcela přesně. Bylo to z donucení na základní škole, kdy soudružky učitelky rozhodly, že se jde do divadla, vybralo se myslím po pětikoruně a šlo se.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

do divadla bych sel,ale jaksi nejsou k mání kvalitni herci

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
iceT

Clovek nechodici do divadla nemusi byt nutne neandrtalec.
Stejne tak to muze byt i obracene.

před 4949 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

iceT dnes jsem tak byla nazvána v práci bavila jsem se s kolegyní o divadle,to nebylo myšleno ve zlém na vás

před 4949 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

Ja vim,ze ne,ja jsem myslela to,ze i kdyz clovek nechodi do divadla kazdy tyden nebo mesic,tak nutne nemusi byt barbar,nekomu proste divadlo nic nerika,treba me,ani vazna hudba a podobne.

před 4949 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek