jste kulturní,kdy naposled jste byli v divadle?

chodíte na předvánoční koncerty?
Doplňuji:
už jsem se bála že jsem jediný neandrtalec,já byla naposled před 3-roky

Nejlepší odpověď
rybíz

Před 26 lety v Gottwaldově ( Zlíně ). Ne.

Další odpovědi
iceT

V divadle naposledy na zakladni skole,tusim v 7.tride,v o­lomouckem Moravskem divadle na Strakonickeho dudaka.Moc se mi to libilo,ale jinak do divadla nechodim,ja na tohle nejsem ten spravny typ.

Jahoda

Byla před cca 3-mi lety. Možná je to ještě déle. Už ani nepamatuji, co to bylo. Jediné vím, že jsem se pobavila 😁 Předvánoční koncerty ne, ale chodím na Štědrý večer do našeho kostela na mši. 🙂

verka

Včera.
A na koncerty chodím do kostela nebo na náměstí, v divadle u nás nebývají.

quentos

v jednom kuse … byť jen na amatérské v podání místní ZUŠ. Máme tu divadlo čerstvě postavené a slavnostně otevřené, jenže spolykalo z městského rozpočtu tolik peněz, že z něj udělali snobárnu s mastným vstupným, aby měli investice co nejrychleji zpátky. Za tu cenu – děkuju, nechci…

Miroslavst

Tak to vím zcela přesně. Bylo to z donucení na základní škole, kdy soudružky učitelky rozhodly, že se jde do divadla, vybralo se myslím po pětikoruně a šlo se.

mojitek

do divadla bych sel,ale jaksi nejsou k mání kvalitni herci

iceT

Clovek nechodici do divadla nemusi byt nutne neandrtalec.
Stejne tak to muze byt i obracene.

anonym

iceT dnes jsem tak byla nazvána v práci bavila jsem se s kolegyní o divadle,to nebylo myšleno ve zlém na vás

iceT

Ja vim,ze ne,ja jsem myslela to,ze i kdyz clovek nechodi do divadla kazdy tyden nebo mesic,tak nutne nemusi byt barbar,nekomu proste divadlo nic nerika,treba me,ani vazna hudba a podobne.