coco

Jste kamarádi s překladačem googlu?

Někdy nevím, co to vlastně čtu…

Nejlepší odpověď
roxy52

Je to přeložený přesně slovo od slova.Někdy z toho je pěknej guláš,ale to podstatný se dá vyčíst.

Další odpovědi
Valky

Já neumím moc dobře anglicky, a tak když doma nemám manžela, který se s Angličtinou snad už narodil, použiju google tranlator.
Někdy je to vážně guláš, ale pokud má člověk „fantazii“ a umí trošku anglicky tu gramatiku, mrkne na originál a nějak si domyslí, co by to tak mohlo být. Určitě si člověk pak musí přepsat „svou verzi“, pokud to potřebuje někde použít… Ale alespoň víte, co znamenají některá slovíčka a o jaký jde čas… :) Nemůžete čekat, že to bude dokonalé… to prostě nejde… :( Museli by zadat do programu jednotlivé věty a jejich opravdové české překlady a to by se asi zbláznili… A za několik let, nevěřím tomu, že by takhle dali dohromady nějaký jazyk… :)

tazatelka

K čemu překladač?!?