Jack 12323

Jste introvert, nebo extrovert?

Nejlepší odpověď
Drap

Proč tě to zajímá? K čemu ti taková informace bude?

Další odpovědi
Rokio

Jsem spíše introvert. Mám pouze jednoho kamaráda, se kterým se občas stýkám. Na Messengeru mám jenom 60 přátel, což je málo na dnešní poměry. Většina mé generace má jich stovky.

Kelt

Odpověděl bych podobně, že tě to nemusí zajímat, i když nikoho nelze hodit do jedné škatulky. Já jsem spíše introvert. A nezáleží, kolik kdo má přátel na sociální síti. Tady neplatí, že v nouzi poznáš přítele, ale naopak, já jsem tady ukazuji se, a ukazuj se se mnou jako můj přítel.

Funna

celkem mne rozesmála odpověď Rokia…podle jeho hodnocení bych byla megaintrovert, i když jsem typický extrovert…samoz­řejmě mezi „živými“ lidmi…virtuální sebeotevírání se cizím lidem na FB, Instagramu a pod. jen abych měla virtuální přátele a hromady lajků mi přijde jako úchylka…bohužel je to bolest dnešní…

Drap

Prosím neopakuj znovu tuto a další debilní otázky jak máš ve zvyku. Pokud ji po čase opět vrátíš, ihned ji nahlásím na smazání.