štamgast

Jste hypochondr?

Já ano, bohužel. Každé píchnutí v těle beru jako vážnou nemoc.
Doplňuji:
Zas tak hrozný to není.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
badisko

Nevím.

i kdybych byl tak bych to nevedel …hypochondr to vetsinou nevi ze je hypochondr…a sam si to nepripusti…ale nechodim k doktorovi s kazdou bolistkou ..teda az nato kdyz nutne potrebuju marodit..ale to jsem vetsinou zdravej …

Další odpovědi
brillant

Ne

bolak

Ano

Za každých okolností.

anonym

Ne

Doplňuji:
Dokonce i když mi něco je, tak dělám jako by mi nic nebylo.

Drap

Ne

Ne, nejsem. Pokud ty ano, tak se snaž co nejdříve s tím začít něco dělat. Špatně se s tím žije.

M.

Ne

Tom20

Nevím.

Doplňuji:
Tak napůl :D

Orange

Ne

lukas.zmizik

Ano

když mě jedna holka jakoby pozvala na rande a ve skutečnosti z toho vylezla soukromá předváděčka na takový ten sbírací seriál kartiček domácího lékárníka, která vypadala tak, že mě ta jistá holka předčítala různé nemoce a jak sem si to pak nechtěl koupit, tak se ta holka tvářila, jako bych všecky ty nemoce měl a já tomu málem uvěřil, tak že v tu chvíli sem byl takový malý hypochondr…

Kamionacka09

Nevím.

Nebo tak napul,kdyz mi neco na sobe je co moc neznam tak mi to dovede dost vystrasit a hledam priciny.Ale nadruhou stranu hypochondr chodi porad po doktorech a me se naopak k doktorovi nikdy moc nechce.Z vysetreni mam strach co cloveku muzou najit.Nekdy lepsi nevedet.

honza19hk

Ne

pokud mi nejde o život tak nějaký zranění neřeším.

LuK4S3k CZ

Ne

pizlicka

Ano

myslim ze ano.boli me hlava,jsem vystrasena proc,a intenzivne hledam pricinu.