zjentek

Jste hrdi, když vám někdo přidá práci navíc?

Nejlepší odpověď
hapiky

Hrdý ani ne, spíše unavenější s výčitkama (proč zrovna mě?)

Další odpovědi
Kepler

Pokud to má znamenat, že moje dosavadní práce byla oceněna jako dobrá, pak ano. Pokud by mi bylo řečeno „znova a líp“, pak bych ho poslal do pr…

aliendrone

Aliendrone se práce navíc nebojí, ale pokud na něj někdo zacinká mincemi, urazí se a promptně ho pošle do PRYČ!!!
Slyší totiž jen na šustění bankovek! ;) :D :D

Jiří Bohumil

Je tu rozdíl.
ANO. Jako bývalý OSVČ – v tomto případě (že mi někdo přidal práci navíc), hrdý byl, neboť to znamenalo, že má předešlá práce byla kladně oceněna a měl jsem další „zakázku“. A pochopitelně jsem si tu další práci nechal zase zaplatit.:-)
NE. Jako (kdysi) zaměstnanec – v tomto případě jsem byl pouze na.raný, neboť jsem musel, za původní plat, odvádět víc práce. Což asi každý pochopí. ☹
V současné době?
ANO. Nyní v důchodě – mám pocit, že jsem ještě, aspoň někomu, „užitečný“. 🙂
I když mě to občas taky se.e, když je toho moc.:-)))