jirka F

Jste dnes doma sami, nebo u sebe někoho máte?

Já jsem tady s rodiči.

Nejlepší odpověď
aliendrone

e) jiná odpověď

Aktuálně jsem sám, „důkladně“ zašitý a doufám, že mě nikdo nenajde (nejspíš marně), než se mi vybije baterka a budu muset nahoru k adaptéru. Každopádně je to pro mne příjemné o samotě a v KLIDU rozptýlení dumat na tím, jaký je pro tebe rozdíl v tebou zadaných možnostech odpovědí

„a) ano, jsem doma sám“
a
„c) jsem doma zcela sám“. ;) :D :D

Možná to něco naznačuje, jen se dopídit CO! Kupříkladu nepohlavní rozmonožování pučením (jsi sám a přesto můžeš ve chvilce být vícenásobně), ale spíš to vidím na předčasnou kontrolu dna láhve určené k večernímu posezení či na zítřek. ;) :D :D

Edison>>> Jestli jsi chtěl ve mne vzbudit ZÁVIST a nakrknout mě, tak se ti to POVEDLO!!! :(

Nevíte někdo, PROČ ženské, když vaří a vůbec kraví kolem štědrovečerní večeře prostě MUSÍ dělat takový chaos, stres, hukot a vůbec bordel? JAK to dělají v jiných rodinách? Jsem prokletý, že jen v mém případě se to prostě NEOBEJDE bez komplikací a stresů? Vánoce jsou přeci svátky „klidu a míru“, ale tady to vypadá Stalinrad hadr! Chjo… :-}

Další odpovědi
Edison

c) jsem doma zcela sám

Zaplať pánbuh…

quentos

b) mám u sebe někoho

Zase blbě postavená anketa.
„Jste dnes doma sami, nebo u sebe někoho máte?“ (když odhlédneme od té úplně blbě postavené čárky, kterou jsem už opravil)

  1. ano, jsem doma sám. Jak se na otázku s vylučovacím poměrem (něco, nebo něco jiného) dá odpovědět „ano“? To mi teda vysvětli. Už se na ty ankety vykašli, když je neumíš.

zjentek

e) jiná odpověď

Je tady CELÝ internet. Taky jsem u sebe nad dvorem viděl zlatá prasata, hned několik. Později se zde má otočit ještě buď Santa, děda Mráz anebo Ježíšek, nevím… Já DOUFÁM, že teda nikdo další už dneska nepřileze! D;

Arne1

e) jiná odpověď

sami ve dvou, návštěvu nečekáme

Kepler

a) ano,jsem doma sám

A vůbec mi to nevadí, už to tak mám 15 let. Akorát zítra mě přijede navštívit dcera.

dudu

e) jiná odpověď

Buďte prosím opatrní – riziko, že člověk dostane infarkt, je nejvyšší na Štědrý den v deset hodin večer, napsal na svém webu list The Daily Telegraph, který se přitom odvolával na zjištění odborníků. Stres, smutek a nadměrné požitkářství může být smrtící, píše deník.

Drap

e) jiná odpověď

Sám a manželka je taky sama se mnou. Takže nejsem sám i když jsem sám. Na blbou otázku je zkrátka blbá odpověď

marci1

e) jiná odpověď

Štědrý den trávíme v kruhu rodiny a už se těšíme na příchod Ježíška. Do té doby si zpíváme koledy: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=fk_YMN2_GY8&t=394s
🙂

Kelt

b) mám u sebe někoho

Jsem doma s manželkou, dcerou a vnukem. Pozítří se spojíme přes Skype s dalšími vnuky a synem.

Edison

Aliendrone, to jsem v oumyslu neměl. Já bych vůbec nejraději provozoval zimní spánek. Zalézt v půlce října a vylézt tak v půlce března. Nesnášim zimu, nesnášim vánoce… Kdyby se někdo ptal, tak hlavně kvůli tomu hromadícímu se pokrytectví všude kolem a do toho stresy a hoňky… A to právě kvůli pokrytectví.

Lidi maj bejt na sebe milí pořád!!! Ne jen na vánoce…

zjentek

Drape tvá odpověď nebyla vůbec blbá, spíše se zdá, jako by vypovídala o hodně blbým vztahu. D;

jirka F

Omlouvám se,za špatnou anketu a to jak slovně tak hlavně přeházená písmenka přeházení písmenek v anketě nejsem schopen žádným způsobem ovlivnit.

marci1

Ad: jirka F: Nic si z toho nedělej. Myslel si to dobře. Požehnané Vánoce Tobě a všem lidem dobré vůle. 🙂♥

marci1

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=fk_YMN2_GY8&t=394s