Avatar uživatele
jirka F

Jste dnes doma sami, nebo u sebe někoho máte?

Já jsem tady s rodiči.

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? marci1, dust8, aliendrone před 1557 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

e) jiná odpověď

Aktuálně jsem sám, „důkladně“ zašitý a doufám, že mě nikdo nenajde (nejspíš marně), než se mi vybije baterka a budu muset nahoru k adaptéru. Každopádně je to pro mne příjemné o samotě a v KLIDU rozptýlení dumat na tím, jaký je pro tebe rozdíl v tebou zadaných možnostech odpovědí

„a) ano, jsem doma sám“
a
„c) jsem doma zcela sám“. ;) :D :D

Možná to něco naznačuje, jen se dopídit CO! Kupříkladu nepohlavní rozmonožování pučením (jsi sám a přesto můžeš ve chvilce být vícenásobně), ale spíš to vidím na předčasnou kontrolu dna láhve určené k večernímu posezení či na zítřek. ;) :D :D


Edison>>> Jestli jsi chtěl ve mne vzbudit ZÁVIST a nakrknout mě, tak se ti to POVEDLO!!! :(


Nevíte někdo, PROČ ženské, když vaří a vůbec kraví kolem štědrovečerní večeře prostě MUSÍ dělat takový chaos, stres, hukot a vůbec bordel? JAK to dělají v jiných rodinách? Jsem prokletý, že jen v mém případě se to prostě NEOBEJDE bez komplikací a stresů? Vánoce jsou přeci svátky „klidu a míru“, ale tady to vypadá Stalinrad hadr! Chjo… :-}

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Edison

c) jsem doma zcela sám

Zaplať pánbuh…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

b) mám u sebe někoho

Zase blbě postavená anketa.
„Jste dnes doma sami, nebo u sebe někoho máte?“ (když odhlédneme od té úplně blbě postavené čárky, kterou jsem už opravil)

  1. ano, jsem doma sám. Jak se na otázku s vylučovacím poměrem (něco, nebo něco jiného) dá odpovědět „ano“? To mi teda vysvětli. Už se na ty ankety vykašli, když je neumíš.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

e) jiná odpověď

Je tady CELÝ internet. Taky jsem u sebe nad dvorem viděl zlatá prasata, hned několik. Později se zde má otočit ještě buď Santa, děda Mráz anebo Ježíšek, nevím… Já DOUFÁM, že teda nikdo další už dneska nepřileze! D;

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

e) jiná odpověď

sami ve dvou, návštěvu nečekáme

Upravil/a: Arne1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

a) ano,jsem doma sám

A vůbec mi to nevadí, už to tak mám 15 let. Akorát zítra mě přijede navštívit dcera.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

e) jiná odpověď

Buďte prosím opatrní – riziko, že člověk dostane infarkt, je nejvyšší na Štědrý den v deset hodin večer, napsal na svém webu list The Daily Telegraph, který se přitom odvolával na zjištění odborníků. Stres, smutek a nadměrné požitkářství může být smrtící, píše deník.

Upravil/a: dudu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

e) jiná odpověď

Sám a manželka je taky sama se mnou. Takže nejsem sám i když jsem sám. Na blbou otázku je zkrátka blbá odpověď

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

e) jiná odpověď

Štědrý den trávíme v kruhu rodiny a už se těšíme na příchod Ježíška. Do té doby si zpíváme koledy: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=fk_YMN2_GY8&t=394s
🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

b) mám u sebe někoho

Jsem doma s manželkou, dcerou a vnukem. Pozítří se spojíme přes Skype s dalšími vnuky a synem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Edison

Aliendrone, to jsem v oumyslu neměl. Já bych vůbec nejraději provozoval zimní spánek. Zalézt v půlce října a vylézt tak v půlce března. Nesnášim zimu, nesnášim vánoce… Kdyby se někdo ptal, tak hlavně kvůli tomu hromadícímu se pokrytectví všude kolem a do toho stresy a hoňky… A to právě kvůli pokrytectví.

Lidi maj bejt na sebe milí pořád!!! Ne jen na vánoce…

před 1556 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Drape tvá odpověď nebyla vůbec blbá, spíše se zdá, jako by vypovídala o hodně blbým vztahu. D;

před 1556 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jirka F

Omlouvám se,za špatnou anketu a to jak slovně tak hlavně přeházená písmenka přeházení písmenek v anketě nejsem schopen žádným způsobem ovlivnit.

před 1557 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

Ad: jirka F: Nic si z toho nedělej. Myslel si to dobře. Požehnané Vánoce Tobě a všem lidem dobré vůle. 🙂♥

před 1556 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=fk_YMN2_GY8&t=394s

před 1556 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek