Drap

Jste, či nejste maniak ?

Pokud nevíte, nahlédněte do testu :
http://zena.cen­trum.cz/zdravi/gra­fika/2013/02/1­1/test-jste-taky-maniak/#utm_sou­rce=atlasHP&ut­m_medium=style­box&utm_term=po­sition-5

Nejlepší odpověď
anonym

Vyhodnocení mi není zcela jasné, výsledek 10ze 12. :))

Další odpovědi
iceT

taky maniak,osm z deseti a to některé ty pojmy ani pořádně neznám

pusinka50

Tak z tohoto testu jsem vítězně prolítla:-) mnohá slova vůbec neznám a ani se nebudu snažit si je zapamatovat:-)

aramah

Dobrý výsledek.
Tajná zákoutí lidské duše vám nejsou cizí a určitě se zajímáte i o psychologii
🙂