Avatar uživatele
anonym

jste chytrý i bez chytrého telefonu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Larissa, lota před 3683 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Nejsem dost chytrá s chytrým telefonem ani bez něho. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nuk nuk

Chytrý telefon mám teprve 14 dní a míru mé „chytrosti“ to nijak zásadně nezměnilo.
Nevím, jakmoc jsem „chytrá“, ale dle mého názoru není tak důležité, jak moc je člověk chytrý. Mnohem důležitější je, nakolik je „moudrý“. A moudrost moderní technologie a konzumní způsob života spíše ubíjejí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

I bez chytrého telefonu „vím, že nic nevím!“ A ty, i s telefonem ve své pravici víš kdo tato moudrá slova vyřkl??

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Nemám chytrý telefon, ani nevím, proč se mu říká chytrý. Vím to, co potřebuji vědět.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Ano, jsem. Ale obcas mam pocit, že by se nějaká ta chytrost navíc hodila. Tak si možná tu chytrou věc taky pořídím.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

jsme chytrý i bez peněz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Tuhle vymoženost zatím nemám a úplně blbá snad nejsem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

chytrý telefon je chytrý hlavně proto aby ho mohli obsluhovat i hloupí lidé 🙂 ne omlouvam se nechtel jsem byt netaktni, chci tim jen zduraznit ze i hlupak udrzi hloupy telefon a poznate ho obvykle podle toho ze si ho behem par dni dokonale zneprovozní zaseká hloupostmi, povipíná polovinu jeho funkcionality ve strachu před špehováním a tak podobně 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek