jste chytrý i bez chytrého telefonu?

Nejlepší odpověď
marci1

Nejsem dost chytrá s chytrým telefonem ani bez něho. 🙂

Další odpovědi
Nuk nuk

Chytrý telefon mám teprve 14 dní a míru mé „chytrosti“ to nijak zásadně nezměnilo.
Nevím, jakmoc jsem „chytrá“, ale dle mého názoru není tak důležité, jak moc je člověk chytrý. Mnohem důležitější je, nakolik je „moudrý“. A moudrost moderní technologie a konzumní způsob života spíše ubíjejí.

dudu

I bez chytrého telefonu „vím, že nic nevím!“ A ty, i s telefonem ve své pravici víš kdo tato moudrá slova vyřkl??

Kelt

Nemám chytrý telefon, ani nevím, proč se mu říká chytrý. Vím to, co potřebuji vědět.

lota

Ano, jsem. Ale obcas mam pocit, že by se nějaká ta chytrost navíc hodila. Tak si možná tu chytrou věc taky pořídím.:-)

zjentek

jsme chytrý i bez peněz

Lamalam

Tuhle vymoženost zatím nemám a úplně blbá snad nejsem.

anonym

chytrý telefon je chytrý hlavně proto aby ho mohli obsluhovat i hloupí lidé 🙂 ne omlouvam se nechtel jsem byt netaktni, chci tim jen zduraznit ze i hlupak udrzi hloupy telefon a poznate ho obvykle podle toho ze si ho behem par dni dokonale zneprovozní zaseká hloupostmi, povipíná polovinu jeho funkcionality ve strachu před špehováním a tak podobně 🙂