Drap

Jste chudí nebo bohatí ?

Byl bych rád, kdyby jste před odpovědí shlédli odkaz
http://letecka­posta.cz/870276911
Doplňuji:
Proč jsem sem tuto otázku s odkazem dával , nprosto vystihla " led " ve své odpovědi. Lépe bych to nedokázal napsat

Nejlepší odpověď
led

Múdry syn s rozhľadom.
PS.
Teraz ma asi všetci pošlete do praveku…prípadne aj ďalej
Skúste sa nad tými slovami zamyslieť, hlavne tí, ktorí nevedia nájsť nič dobrého na dobe nedávno minulej u nás /do Novembra 1989/.

Další odpovědi
anonym

Mně odkaz jede. A kdyby nejel, tak bych stejně napsala otázku:
Z jakého úhlu pohledu se ptáš, Drape?
Člověk se tak bohatý, jak bohatý je jeho vnitřní svět. O hmotě to není.
Jsem bohatá a kdykoliv ochotná se podělit o vnímání všeho toho úžasného kolem nás.

johana 56

Chudá majetkem,bohatá duchem.Pro mně platí „Nad nikoho se nepovyšuj,ale před nikým se neponižuj“.

yukí

já jsem s boháte rodiny což je špatné;///

anonym

Jsem bohatý a zdravý, je to lepší, než být nemocný a chudý a odkaz nejede.
Doplňuji:
Odkaz jede, chyba byla u mne, omlouvám se.

venkovan

Jsem asi bohatý – mám možnost pracovat venku, na sluníčku i dešti a ráno se mohu najíst, večer to samé a mám střechu nad hlavou.
Zdraví odpovídá situaci a nemají mne rádi někteří komunální politici.
A setkávám se s mladými šikovnými lidmi, kteří mi umožní se trochu do budopcna podívat s optimismem, že bude stále nějaký ten človíček, který za bohatství považuje dobré kamarády a ne nadité bankovní účty.

jmhad

Hran ici chudoby stanovili naši poslanci na 9300 čistého.Prů­měrný důchod ženy u nás je 9200.
V Polsku či na Slovensku je hranice 7000, V Německu a Rakousku 27 000.To jen na doplnění oné otázky.

Lukasy

Tak ja jsem podle toho extrenně chudy protože nemám ani jedno…