Rokio

Jste alergičtí na cibuli?

Když ukousnu sousto z pořádně macaté cibule, tak se rozbrečím jak želva. Jak je to u vás? Tak se vám děje to samé?

Odpovědi
Drap

To neni alergie. Je to přirozená reakce očí na silice obsažené v cibuli.

Kepler

Já cibuli miluju a takové zhovadilosti jako ukousnout si z ní jako z jabka bych se nikdy nedopustil. Já jsem nemožně dojatý už jen z toho, když ji jemně krájím.