Avatar uživatele
Lucijej

Jste aktivních v nějaké internetové knižní, hudební nebo filmové databázi?

Např. www.databazek­nih.cz,www.cbdb­.cz www.csfd.cz www.gorilla.cz

Vkládáte nové knihy nebo filmy? A vaše hodnocení, názory?

S vkládáním nových se mi moc nedaří, většinou mě někdo předběhne. Zato ohledně hodnocení jsem se totiž přistihla, že vkládám pouze pozitivní, když se mi dílo líbilo :o) Prostě nemám to srdce někomu něco zkritizovat práci, když vím, že si na ní máknul, stálo to spoustu času, úsilí, pěněz atp. a si pak si přijdu, zkouknu a fuj…
Doplňuji:
A jestliže ano, píšete poctivě hodnocení každé přečtené knihy, poslechnutého alba nebo shlédnutého filmu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Andělé, anonym před 4090 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
štamgast

Jsem aktivní na CSFD. Hodnotím filmy, přidávám komentáře, někdy zajímavosti, někdy dám avízo na přidání tvůrce nebo fotky atp…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
KlárkaT

Jsem na ČSFD

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Matthew

Vždycky jsem chtěl být na csfd.cz a tak jsem si založil účet. (tuším 4–5roků zpátky) Dával jsem hodnocení filmům, dělal si vlastní seznamy atd. Pak přišel den, abych zvládl udělat test na čas abych mohl přidávat i komentáře. Filmů jsem viděl nespočet, myslel jsem si že to bude brnkačka. Pro mě tam byly opravdu velmi těžké otázky na jakési filmy z šedesátých let a ještě k tomu ze zahraničí :) Dvakrát jsem ten test neudělal a pak jsem se už na to vykašlal. Kdybych měl hodnotit dnešní čsfd, tak právě kvůli těm uživatelům co tam teď píšou ty komentáře, bych dal hodnocení * nebo odpad! Ale jak takový lidé s takovým IQ prošli tím testem, to teda nechápu. Nevím jak je tomu dnes, občas si tam něco přečtu, ale není to co to bývalo. Škoda. :)

před 4091 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek